PARAFIA  CHRYSTUSA  KRÓLA

OGŁOSZENIA  DUSZPASTERSKIE – Czwarta Niedziela Wielkanocna

(21 kwietnia, 2024r.)

 

1.Czwarta Niedziela Wielkanocna to Dzień Modlitw o Powołania, obchodzony z inicjatywy Pawła VI, który postanowił, że jedna z niedziel okresu wielkanocnego będzie przeznaczona na modlitwę o powołania do stanu kapłańskiego i życia zakonnego.

2.Dziś spotkanie młodzieży przygotowującej się do bierzmowania z klas 8-ych – o godz. 17:00;

3.Zbiórka ministrancka w przyszłą niedzielę o godz. 17:00. Zapraszamy wszystkich młodych ludzi, którzy chcieliby być bliżej ołtarza. Zapraszamy również dziewczęta.

4.Spotkanie młodzieży przygotowującej się do bierzmowania z klas 7-ych odbędzie się w dniu 12 maja o godz. 17:00.

5.W przyszłą sobotę, 27 kwietnia, przypada 10 rocznica kanonizacji św. Jana Pawła II – patrona sobotniej Wspólnoty modlitewnej. Zapraszamy na Mszę św. o godz. 7.30 i uczczenie relikwii naszego wielkiego Papieża.

6.We wtorki zapraszamy na Nowennę do Matki Bożej Nieustającej Pomocy o godz. 18:00, w soboty na Mszy św. porannej modlimy się w intencji rodzin oraz matek oczekujących dziecka; wszystkie dzieci zapraszamy na Msze św. dla dzieci w niedziele o godz. 11:00.

7.Rada Parafialna zaprasza wszystkich Parafian do włączenia się w akcję wypieku i sprzedaży ciast, by wesprzeć potrzeby parafii. Osoby zainteresowane proszone są o kontakt z Panem Wojciechem Bednarczykiem, tel. Podany w gablocie i na stronie internetowej – 501 943 964.

8.W tym tygodniu zmarła nasza parafianka: ś.p. Helena Sas. Pogrzeb odbędzie się we wtorek o godz. 13:00 na Cmentarzu Salwatorskim. Wieczny odpoczynek racz jej dać Panie