PARAFIA  CHRYSTUSA  KRÓLA

OGŁOSZENIA  DUSZPASTERSKIE – XIV Niedziela zwykła (9 lipca, 2023r.)

1.Serdecznie dziękujemy za wsparcie akcji pokrycia kosztów remontu naszego kościoła. W ubiegła niedzielę zebraliśmy kwotę 3.480 zł, co daje nam ogólną kwotę: 51840 zł i 30 EUR. W każdym tygodniu odprawiamy Mszę św. w intencji wszystkich naszych dobroczyńców.

2.W każdy wtorek tradycyjnie nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy – przed Mszą św. o godz. 18:00. W każdą sobotę na Mszy św. o godz. 7:30 rano – modlimy się w intencji rodzin oraz matek oczekujących dziecka. 

3.W dniach 6-11 sierpnia z Krakowa na Jasną Górę idzie Piesza Pielgrzymka Krakowska. Serdecznie zapraszamy do pielgrzymowania w grupie jezuickiej nr 11. 6 dni to dobry czas, aby się nieco poznać, wspólne pomodlić, porozmawiać. W grupie pójdzie liczna reprezentacja młodych jezuitów gotowych do słuchania oraz rozmowy.

Zapisy przez stronę internetową https://zapisy.ppk2.pl oraz telefonicznie – Andrzej Pietrzyk SJ: 515 371 831.

4.Zapraszamy całą wspólnotę parafialną do udziału w zbiórce zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego (sprzęt RTV i AGD np. pralki, telewizory, komputery). Zbiórka odbywa się w dolnej salce parafialnej, wejście od strony ogrodu i trwa do dnia 18 lipca, do godz. 14:00. (wyznaczona godzina jest godziną zakończenia zbiórki i odbioru zebranego sprzętu przez Green Office Ecologic). Przychody z akcji pozwolą na wsparcie Polskich Misjonarzy, którzy prowadzą swoje misje w najbiedniejszych krajach świata.

5.W tym tygodniu zmarły dwie nasze parafianki: ś. p. Monika Bar (pogrzeb we wtorek, 11 lipca, o godz. 12:00 na Cmentarzu Salwator) oraz ś. p. Krystyna Rynduch (pogrzeb w środę, 12 lipca, o godz. 13:00 na Cmentarzu Salwator). Wieczny odpoczynek racz im dać Panie…