PARAFIA  CHRYSTUSA  KRÓLA

OGŁOSZENIA  DUSZPASTERSKIE – XIII Niedziela zwykła (2 lipca, 2023r.)

1.Dziś gościmy w naszej parafii o. Stanisława Gronia, jezuitę, moderatora ruchu Apostolstwo Modlitwy, ruchu, który zajmuje się pogłębianiem kultu Najświętszego Serca Pana Jezusa oraz ożywianiem pobożności Eucharystycznej. Po każdej Mszy św. można dowiedzieć się więcej szczegółów na temat Apostolstwa Modlitwy. Ojciec Proboszcz zaprasza do kontaktu wszystkich zainteresowanych rozwojem Apostolstwa Modlitwy naszej parafii.

2.Dzisiejsza taca przeznaczona jest na pokrycie kosztów remontu kościoła. Składamy serdeczne Bóg zapłać za całe dotychczasowe wsparcie. Nr konta parafialnego podany jest w gablocie i na naszej stronie internetowej:

48 1240 2294 1111 0000 3723 9046

W każdym tygodniu odprawiamy Mszę św. w intencji wszystkich naszych dobroczyńców.

3.W każdy wtorek tradycyjnie nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy – przed Mszą św. o godz. 18:00. W każdą sobotę na Mszy św. o godz. 7:30 rano – modlimy się w intencji rodzin oraz matek oczekujących dziecka. 

4.W tym tygodniu wypada pierwsza pierwszy piątek miesiąca – po każdej Mszy św. odbędzie się nabożeństwo pierwszopiątkowe.

 5.W poniedziałek: święto św. Tomasza Apostoła; w czwartek wspomnienie Bł. Marii Teresy Ledóchowskiej, dziewicy; w sobotę – wspomnienie św. Jana z Dukli, prezbitera.