PARAFIA  CHRYSTUSA  KRÓLA

OGŁOSZENIA  DUSZPASTERSKIE – XXIX Niedziela zwykła

(22 października, 2023r.)

 

1.Dziś przypada 45 rocznica inauguracji pontyfikatu Jana Pawła II. Dziękujemy za wsparcie papieskiego dzieła – Fundacji „Dzieło Nowego Tysiąclecia”. W zeszłą niedzielę zebraliśmy: 2520 PLN i 20 EUR. Nie wliczamy w to sum bezpośrednio przelanych przez wiernych na konto Fundacji.

2.W miesiącu październiku zapraszamy na nabożeństwa różańcowe – codziennie o godz. 17:30, natomiast w listopadzie zapraszamy na nabożeństwa wypominkowe również o godz. 17:30. Karteczki wypominkowe można już składać w zakrystii. W każdy wtorek listopada odprawiamy Msze św. w intencji zmarłych poleconych w wypominkach w naszej parafii.

3.Można już zamawiać Msze św. na rok 2024.

4.Zapraszamy na pierwsze spotkanie grupy biblijnej dziś (w niedzielę) o godz. 16:30 – grupa będzie rozważać Słowo Boże w oparciu o duchowość św. Ignacego Loyoli.

5.Spotkanie rodziców i dzieci przygotowujących się do pierwszej Komunii św. w pierwszą niedzielę listopada po Mszy św. o godz. 11:00.

6.Spotkanie młodzieży przygotowującej się do bierzmowania – w niedzielę 29 listopada, o godz. 16:45 – klasy 8-me i w niedzielę 12 listopada o godz. 16:45, klasy – 7-me.

7.Kolejna zbiórka ministrancka – w dniu 29 listopada o godz. 16:45. Zapraszamy również dziewczęta.

8.Poszukujemy osób uzdolnionych muzycznie, które chciałyby uświetnić naszą liturgię parafialną tworząc zespół muzyczny. Zgłoszenia przyjmuje ojciec Proboszcz.

9.Prosimy o zgłaszanie osób, które potrzebują wsparcia materialnego ze względu na trudne warunki życiowe. Wolontariusze z akcji Szlachetna Paczka zbierają informacje o osobach potrzebujących wsparcia zarówno materialnego jak i medycznego czy prawnego.

10.W tym tygodniu odeszła do Domu Ojca nasza parafianka – ś.p. Maria Celusta. Wieczny odpoczynek….