PARAFIA  CHRYSTUSA  KRÓLA

OGŁOSZENIA  DUSZPASTERSKIE  –  NA  XXXIII  NIEDZIELĘ  ZWYKŁĄ  (13 listopada, 2022r.)

1.W przyszłą niedzielę przeżywać będziemy UROCZYSTOŚĆ CHRYSTUSA KRÓLA WSZECHŚWIATA, Patrona naszej parafii. Z tej okazji można zyskać odpust zupełny pod zwykłymi warunkami.  O. Grzegorz Lojtek SJ z Warszawy będzie głosił kazania na wszystkich Mszach. Po Mszy świętej o godzinie 11.00 wystawienie Najświętszego Sakramentu, Litania do Najświętszego Serca Pana Jezusa i poświęcenie nas Chrystusowi Królowi. Za publiczne odmówienie aktu poświęcenia  w Uroczystość Chrystusa Króla można uzyskać odpust zupełny.

2.Przez cały listopad – od poniedziałku do piątku o godzinie 17.30 – modlimy się za zmarłych poleconych w wypominkach, a we wtorki odprawiamy za nich Mszę świętą.

3.Dzisiaj po Mszy św. o godz. 9:00 odbędzie się spotkanie młodzieży przygotowującej się do bierzmowania; zaś po Mszy św. o godz. 11:00 – spotkanie rodziców i dzieci przygotowujących się do pierwszej Komunii św.

4.Można zamawiać intencje Mszy św. na przyszły rok.

5.Zapraszamy młodych ludzi zainteresowanych posługą ministrancką na spotkanie organizacyjne w sobotę 19 listopada, o godz. 12:00.

6.W poniedziałek wspomnienie św. Józefa Pinatellego, prezbitera; w czwartek – św. Elżbiety Węgierskiej, zakonnicy; w piątek św. Karoliny Kózkówny, dziewicy i męczennicy.