PARAFIA  CHRYSTUSA  KRÓLA

OGŁOSZENIA  DUSZPASTERSKIE  –  NA  XXXII  NIEDZIELĘ  ZWYKŁĄ  (6 listopada, 2022r.)

1.Dzisiaj pierwsza niedziela miesiąca – po Mszy świętej o godz. 9:00 zmiana tajemnic różańcowych i wyjaśnienie intencji Apostolstwa Modlitwy.

2.Przez cały listopad – od poniedziałku do piątku o godzinie 17.30 – modlimy się za zmarłych poleconych w wypominkach,  a we wtorki odprawiamy za nich Mszę świętą.

3.W przyszłą niedzielę będzie spotkanie rodziców i dzieci przygotowujących się do pierwszej Komunii św. po Mszy św. o godz. 11:00, zaś spotkanie młodzieży przygotowującej się do bierzmowania – po Mszy św. o godz. 9:00.

4.Można zamawiać intencje Mszy św. na przyszły rok.

5.Zapraszamy młodych ludzi zainteresowanych posługą ministrancką na spotkanie organizacyjne w sobotę 19 listopada, o godz. 12:00.

6.W piątek przypada wspomnienie św. Marcina z Tours, biskupa oraz Dzień Niepodległości naszej Ojczyzny; o godz. 18:00 zostanie odprawiona Msza św. w intencji Ojczyzny.

7.W środę święto rocznicy poświęcenia Bazyliki Laterańskiej, w czwartek – wspomnienie św. Leona Wielkiego, papieża i doktora Kościoła, w sobotę wspomnienie św. Jozafata – biskupa i męczennika.