PARAFIA  CHRYSTUSA  KRÓLA

OGŁOSZENIA  DUSZPASTERSKIE  –  NA  XXX  NIEDZIELĘ ZWYKŁĄ (23 października, 2022r.)

1.W minioną niedzielę zebraliśmy kwotę 1510 zł w ramach zbiórki pieniężnej na rzecz Fundacji Dzieło Nowego Tysiąclecia. Fundusz organizuje stypendia dla uzdolnionej młodzieży znajdującej się w trudnych warunkach materialnych. Składamy serdeczne: Bóg zapłać!

2.Zapraszamy na nabożeństwa różańcowe – codziennie o godz. 17:30. W tym roku modlimy się szczególnie o pokój na Ukrainie i o Boże błogosławieństwo dla naszej Ojczyzny.

3.We wtorek tradycyjnie nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy, zaś w sobotę na porannej Mszy św. tradycyjnie modlimy się w intencji rodzin oraz matek oczekujących potomstwa.

4.Od 2 listopada będziemy modlić się za naszych zmarłych. Na ławkach i na stoliku wyłożone są kartki na wypominki, które – po wypisaniu imion swoich zmarłych – prosimy  składać w zakrystii. W każdy wtorek listopada będzie odprawiana Msza święta za zmarłych poleconych w wypominkach.

5.W piątek przypada święto św. Apostołów Szymona i Judy Tadeusza.

6.W najbliższy czwartek – 27.10 w godz. 17.30-19.00 w budynku Szkoły Podstawowej nr 31 przy ul. Prusa 18 odbędą się konsultacje społeczne ws. powstającej koncepcji Tras Pychowickiej i Zwierzynieckiej. Podczas spotkania zaprezentowane zostaną warianty przebiegu obu tras. Dzień później – w piątek 28.10 w godz. 16.00-18.00 w siedzibie Rady Dzielnicy VII Zwierzyniec przy ul. Prusa 18 odbędzie się dyżur ekspercki autorów koncepcji. Do połowy listopada powinny zakończyć się prace remontowe dolnego odcinka ul. Przegorzalskiej.