PARAFIA  CHRYSTUSA  KRÓLA

OGŁOSZENIA  DUSZPASTERSKIE – Uroczystość Objawienia Pańskiego

(6 stycznia, 2024r.)

 

1.Dziś w Uroczystość Objawienia Pańskiego (Trzech Króli) zapraszamy na parafialny wieczór kolęd, który odbędzie się bezpośrednio po Mszy św. o godz. 18:00. Zaczniemy kolędowanie w kościele i potem przejdziemy do Sali duszpasterskiej na poczęstunek, dlatego też każdy może przynieść ze sobą ciasto bądź inne słodycze i podzielić się z zebranymi.

2.Można zapisać się jeszcze na wizytę kolędową w drugiej turze, która odbędzie się w dniach 11, 12 i 13 stycznia. W poniedziałek – 8 stycznia będzie specjalna Msza św. kolędowa w naszym kościele.

3.Jutro pierwsza niedziela miesiąca. Przed Mszą św. o godz. 9:00 – koronka do Bożego miłosierdzia i po tej Mszy św. Apostolstwa Modlitwy. Po Mszy św. o godz. 11:00 – spotkanie rodziców i dzieci przygotowujących się do pierwszej Komunii św. Po Mszy św. o godz. 18:00 zapraszamy na Modlitwę uwielbieniową. Jutro zbiórka ministrancka o godz. 16:00 oraz spotkanie młodzieży przygotowującej się do bierzmowania z klas 8-ych o godz. 17:00.

4.Jutrzejsza taca przeznaczona będzie na pokrycie kosztów remontu kościoła i to będzie ostatnia już składka na ten cel. Natomiast w dalszym ciągu będzie można dokonywać wpłat na konto parafialne, nr w gablocie i na stronie internetowej parafii.